Participanti


                                                       

  

Seminarul Național Adobe Youth Voices

 Colegiul Național ”Elena Cuza”, București   

6 - 7 decembrie 2013

Ministerul Educației Naționale
   Inspector General     Nușa Dumitriu Lupan      
   Inspector General     Anca Pegulescu      
Centrul Național de Evaluare și Examinare
    Consilier    Mihaela Zăbavă    
    Consilier    Cristina Constantin
    Consilier    Nelly  Avram
    Consilier    Radu Dascălu
    Consilier    Roxana Vișan      
    Consilier    Emil Tokacs      
    Consilier    Iana Druță      
    Consilier    Florina Bărbulescu
    Consilier    Gabriela Irimia
Inspectoratul Școlar al Municipiului București
    Inspector Școlar General Constantin Trăistaru       
    Inspector de  specialitate  Ștefania Penea      
    IS6 - Inspector Școlar pentru implementarea deșcentralizării instituționale -  Adriana Stoica    
ECDL Romania 
   Director educativ Elena Chiru
Universitatea București  
   Prof. univ. dr. Vasile Preda 
Coordonator Program Adobe Youth Voices 
Prof. metodist Cornelia Platon, Lead Educator, Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian", Dej
Adobe Romania
Cristina Mincu
Formatori AYV
Prof. Mihaela Runceanu,  Lead Educator, Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu, Tîrgu Jiu
Prof. Georgeta Antonia Crăciunescu, Lead Educator, Colegiul Național ”Elena Cuza”, București 
Colegiul Național ”Elena Cuza”   
Director    prof. Carmen Tică       
Director    adj.  prof. Gabriela Mirea      
Coordonator proiecte programe școlare și extrașcolare - prof. Ionelia Nenea      
CCD București
Director prof. Eduard Iordăchescu
Prof. metodist Ioana Cosma
Organizatori AYV 
Colegiul Național ”Elena Cuza”    Profesor Marius Emilian Mârzacu Drăgan       
Colegiul Național ”Elena Cuza”    Profesor Marilena Purcaru       
Colegiul Național ”Elena Cuza”    Profesor Georgiana Ravici       
Colegiul Național ”Elena Cuza”    Profesor Liliana Zisu       
Colegiul Național ”Elena Cuza”    Profesor  Georgeta Crăciunescu    
Participanți 
Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian", Dej  Profesor Dorina Emilia Gherman
Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu, Tîrgu Jiu Profesor Runceanu Mihaela
Liceul Teoretic Ion Creangă, Tulcea   Profesor  Monica Petre
Liceul Tehnologic de Transportuei Auto, Craiova Profesor Marian Radu Mic
Colegiul Național ”Ocravian Goga”, Sibiu   Profesor Diana Chirilă
Clubul Elevilor Copșa Mică, Sibiu  Profesor Diana Chirilă
Colegiul Național Gheorghe Lazăr, Sibiu  Profesor Carmen Popescu 
Colegiul  Național de Informatică „Tudor Vianu”  Profesor    Elena Mîrzacu Drăgan            
Colegiul Național Spiru Haret, București - Profesor Diana Soare
Scoala Gimnaziala nr. 53, București - Profesor Elena Barbu
Liceul Teoretic „Ion Neculce”, București Profesor Alina Boca  
Liceul Teoretic „Ion Neculce”, București Profesor  Simona Ionescu
Liceul Tehnologic Mecanica Fina, București- Profesor Olguța Laura Spornicu 
Liceul cu Program Sportiv „Mircea Eliade”, București - Roxana Claudia Ioniță
Colegiul National "George Enescu", București - Profesor Cristian Jan Răducanu
Liceul Teoretic "Nichita Stănescu", București - Profesor Lucia Dobre
Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” , București - Profesor    Cornelia Bițoaică      
Liceul Ortodox „Sf Antim Ivireanu”  , București - Profesor    Andreea Silter      
Liceul Ortodox „Sf Antim Ivireanu”,, București - Profesor    Crăciunescu Cosmin
Liceul Ortodox Sf. "Antim Ivireanu" , București - Prof. Stan Nicoleta
Școala Gimnazială nr. 164, București - Profesor Stan Viorel
Colegiul Național ”Elena Cuza”,  Profesor Maria Bizdună
Colegiul Național ”Elena Cuza”, Profesor Ilie Roxana
Colegiul Național ”Elena Cuza”, Profesor Văcaru Lavinia
Colegiul Național ”Elena Cuza”, Profesor Filip Cristina
Colegiul Național ”Elena Cuza”, Profesor  Rodica Turnea       
Colegiul Național ”Elena Cuza”, Profesor  Marilena Lascăr      
Colegiul Național ”Elena Cuza”  Profesor  Alina Ilie      
Colegiul Național ”Elena Cuza”  Profesor  Bianca Popa      
Colegiul Național ”Elena Cuza”  Profesor  Laura Anton      
Colegiul Național ”Elena Cuza”  Profesor  Corina Păun
Liceul Teoretic "Dante Alighieri" Profesor Luminiţa Ciocaru
Liceul Teoretic "Dante Alighieri" Profesor Doina Druţă     
Colegiul Național ”Carol I”, Craiova  Profesor Monica Cerbulescu      
Colegiul Național ”Carol I”, Craiova Profesor  Marciana Procop      
Scoala Gimnaziala nr. 188, Bucureşti Profesor Dobre Cristina
Școala cu clasele I – VIII, nr. 36, ”Gheorghe Bibescu”, Craiova Profesor Crăciunescu Cătălin Petre      
Școala Murgași, Dolj Profesor   Marilena Oprea

Elevi participanți în concursul AYV foto si film:

Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian", Dej 
Fotografie, prelucare imagine și poster:
Baneas Ionut
Câmpeanu Miruna
Duma Iulia
Lucaci Laur
Marton Adrian
Osan Florin
Pop Darius
Pop Parick
Prunean Raluca
Sabadâș Teodor
Szabo Paul
Titaru Augusta
Toderean Bianca
Turean Paul
Vadean Luiza
Video
Mihai Mureșan
Haranguș Daian
Andreea Mînzat
Vladimir Sabo
Gabriel Galbeaza
Paul Dragan
Muresan Alexandru
Razvan Solomean
Sergiu Câmpan
Colegiul Național Ecaterina Teodoroiu, Tîrgu Jiu, Gorj
Sandu Denisa
Blendea Cătălin
Moalfă Maria
Ose Ana Maria
Kolecha Iulia
Celțan Andreea
Piluță Bianca
Pătrașcu Naina
Cărjan Andreea Raluca
Iancu Ionuț Roberto
Popa Mihaela
Luiu Mihai
Mezdrea Diana
Alexandrescu Oliana
Filip Mihai
Colegiul Național Spiru Haret, București
Badea Ioana Alexandra
Tintoiu Marius Andrei
Negoiță Andreea
Dumitru Bistrena
Liceul Tehnologic de Transporturi Auto, Craiova
Prunoiu Bianca
Constantinescu Loredana
Liceul de Arte Sibiu
Ghimbomean Vlad Călin
Colegiul Național Octavian Goga, Sibiu
Stanciu Melina
Stroia Nadina
Neagu Adriana
Albu Oana
Cețean Raluca
Clubul Elevilor Copșa Mică, Sibiu
Echipa Club eleve
Colegiul Național ”Elena Cuza”, București
   Trușcă Claudiu
   Adriana Martin
   Antonov Andra
   Ioana Mezei
   Sefan Baboianu
  Ana Parvu
  Radu Dobre
  Mihai Chidu
  Conrad Alexander
  Ioana Mezei
  Ana Parvu
 Băleanu Camelia Ioana
 Comșa Lucian
 Nacu Șerban
 Ștefan Adina
 Prunaru Ștefan
 Lupașcu Andrada
Ursanu Ioana
Neacșu Maria
Mureșanu Mihai
Negreanu Radu
Osman Andreea
Văleanu Ștefan
Bogdan Eliana
Socoteanu Simona
Iliescu Alexandru
Liceul Teoretic "Ion Creanga" Tulcea
 Stăneață Andreea
 Draga Bianca 
 Cadiu Mihaela Ana
Liceul Teoretic Dante Alighieri, București
Păun Andrei Ioana
Mara Vanessa
Durnea Vlad
 Colegiul Național ”Ion Neculce”, București
 Gheorghe 
 Brignola Aurora
 Nicolici
 Caraolani
 Dumitru
Elevi care au contribuit la organizarea seminarului: 
  Popescu Alexandra
  Popescu Andreea
  Neagu Denisa
  Radu Raluca
  Mitrica Alexandru
  Moraru Daniel
  Socoteanu Simona
  Valeanu Stefan
  Pascu Razvan
  Oprea Augustin
  Adamescu Adelina
  Dorobantu Cristian
  Baluta Simona
  Iancu Razvan
  Grigore Cristian
  Cioboata Adrian
  Popa Răzvan
  Jalbă Maria
  Cucolaş Adrian
  Brezeanu Rareş
  Maxim Alexandru Sorin
  Chira Dănuţ
  Moraru Daniel
  Dascălu Sebastian
  Popescu Ruxandra
  Maican Andreea
  Brănescu Alexandra
  Brănescu Ana Maria



                                                       

Niciun comentariu:

Trimiteţi un comentariu